Cuma, Haziran 7, 2019
Konaklama

Dev şirket TUI, yolcuları, yerde oturdu!

48görünüm

Avrupa’nın devasa seyahat grubu olan TUI, olmayan koltuklar için bilet kesince akıl almaz bir olaya imza attı. Uçakta olmayan koltuklar için 3 yolcuya bilet kesen TUI, yolcuları yere oturttu.

Olmayan koltuklara bilet kesildi

İspanya’nın Balar Adaları’na bağlı olan Mirkona’dan Avrupanın dev seyahat grubu na ait TUI ile seyehat etmek isteyen aile, Birmingham bağlantılı uçağa bindi. Kendilerine kesilen biletlerdeki numaralarda koltuk olmayınca, yerde oturarak seyahat etmek zorunda kaldılar. 44 yaşındaki Paula Taylor, 55 yaşındaki eşi Ian 10 yaşındaki kızları Brooke’a 41 D, E ve F numaralı biletler verildi. Ancak uçağa binen aile, kendilerine verilen biletlerdeki koltuk numaralarının uçakta olmadığını fark etti.

Yerde oturdular

10 yaşındaki çocuk için bir yer ayarlayan kabin görevlileri, yetişkinlere ise uçak kalkana kadar katlanabilir atlama koltuklarında oturabilecekleri söylendi. Ancak uçak kalktıktan sonra yemek servisi ve gümrüksüz alışveriş için söz konusu koltukların boşaltılması gerekiyordu. Bu nedenle karı-koca ile, tanımadığı kişilerin yanına oturmak istemeyen kızları, uçak kalktıktan sonra yere oturarak seyahat etmek zorunda kaldı.

Leave a Response