Çarşamba, Eylül 30, 2020
Uçak Bileti

Emirates, easyJet tarafından Worldwide’a katılıyor

Emirates
87views

easyJet, Emirates’in easyJet’in sunduğu benzersiz bağlantı hizmetiyle yeni bir havayolu ortağı olmaya başladığını duyurdu.

Anlaşmanın önümüzdeki aylarda yaşanması bekleniyor.

O zamandan bu yana easyJet müşterileri, Londra Gatwick Havaalanı’na uçan Avrupa ağındaki easyJet uçuşları ile başlangıçta Londra Gatwick ve Dubai arasında Emirates uçuşları arasında sorunsuz bağlantı kurabilecekler, ancak daha fazla ağ geçidi ve varış noktasına kadar uzanmayı planlıyorlar.

EasyJet tarafından dünya çapında sürekli olarak büyümekte olup, ortak havayolları ile birlikte rezerve edilmiş 5000’den fazla benzersiz köken ve varış noktası bulunmaktadır.

EasyJet CEO’su Johan Lundgren şunları söyledi: “Emirates’i bir easyJet Worldwide ortağı havayolu olarak memnuniyetle karşılayacağız. 

“Her ikimiz de Londra Gatwick’ten birçok popüler noktaya hizmet verdiğimiz göz önüne alındığında, Avrupa’ya, Orta Doğu’ya ve ötesine geçmenin kolay ve sorunsuz bir yolunu arayan müşterilerimizle, dünya çapındaki müşterilerinin çok popüler olacağını düşünüyoruz” dedi.

Şöyle ekledi: “Dünya çapında ağımızı genişletmek için iş ortağı havayollarının iştahından memnun kaldık ve bu eşsiz bağlantı hizmetini en büyük havaalanlarımızda sunmaya odaklanmaya devam ettik.

“Her yıl on milyonlarca bağlantı yolcu, Avrupa’da başlayan ya da sona eren yolculuklarla seyahat ediyor.”

Ekleme, easyJet’in Virgin Atlantic, Norveç, WestJet ve Singapur Havayolları ile Eylül ayına katılan düşük maliyetli iştiraki Scoot ile mevcut ilişkilerini övüyor.

Emirates başkan yardımcısı Thierry Antinori şunları söyledi: “Emirates önerisi, müşterilere hem havada hem de yerde daha iyi bir uçuş deneyimi yaşatmakla ilgilidir.

“Müşterilerimize sadece kendi küresel ağımızla değil, aynı zamanda ortak havayollarımız aracılığıyla da kapsamlı bir uçuş seçeneği sunuyoruz.

“EasyJet Worldwide programına katılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sayede yolcularımız, Birleşik Krallık’taki ana geçiş ağ geçitlerinden biri olan London Gatwick aracılığıyla Emirates ve easyJet birleşik seyahat planlarını uçurduklarında sorunsuz bir bağlantı deneyimi sunabiliyorlar.”

Leave a Response