Cuma, Haziran 7, 2019
AcentalarKonaklama

En İyi 5 Gezi Rehberi

En iyi Gezi Rehberi
135görünüm

Bilindiği üzere seyahate çıkmak ve en önemlisi tek başına Dünya Turu yapmak bir çok insanın gelecekle alakalı hayallerinden biridir. Bu hayali gerçekleştirmek çok zor olmasa da bir çok zorluğu bulunmaktadır. Dünya Turu’na çıkmadan önce detaylı bir hazırlık yapmak gerekmektedir.

Bu hazırlıkların başında gideceğiniz yerler için sıkı bir araştırma yapmak ve bir plan oluşturmaktadır. Bir gezi rehberine ihtiyacınız olacaktır. İşte sizin için ülkemizin en iyi 5 Gezi Rehberi sitesi:

Gezibudur.com 

Gezibudur.com listemizin en başında yer alan Tütkiyenin en iyi gezi blog’u arasında yer almaktadır. Türkiye ve Dünya’da bir çok destinasyonun yer aldığı sitede, bir çok gezilece yerlerin detaylı bilgilerini alabilir, gideceğiniz yer hakkında nüfus, çoğrafi, iklim, internet hızı gibi bilgileride bulabilirsiniz.

Gezibudur.com Gezi Rehberi sitesi olarak en dikkat çekici siteleren biri olmuştur. Dünya Turu’na çıkarken yanınıza alacağınız ilk şeylerden biriside buna benzer siteler olacaktır.

Site Adresi: gezibudur.com

Yolda Olmak

Yoldaolmak.com kurulduğu günden bu yana bir çok kişi tarafından beğeni ile takip edilen bir sitedir. Ülkemizin en eski gezi rehberlerinden bir tanesidir. Ve bir çok destinasyona sahiptir. Bu siteyi takip ederek kendinize bir gezi rehberi bulabilirsiniz.

Site Adresi: Yoldaolmak.com

Gezimanya

Gezimanya en iyi gezi blogları arasında yer almaktadır. Bu site oldukça başarılı işlere imza atarak, kullanıcıları tarafından beğeni almıştır. Hem gezip hemde yazarak Dünya Turu yapmak isteyenlerin, en iyi ilham kaynağı olmayı başarmıştır.

Site Adresi: gezimanya.com

Birhayalinpeşinde

Birhayalinpeşinde sitesi de oldukça başarılı gezi siteleri arasında yer almaktadır. Hem gezen hem de gayet güzel içerikler üreten site, bir çok kişiye ilham kaynağı olmuş ve olmaya devam etmektedir. Bu siteyi takip ederek bir çok destinasyon hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Site Adresi: birhayalinpesinde.com

Gezivego

Gezivego sitesi yine en başarılı gezi siteleri listesinde yer almaktadır. Bir çok takipçisi bulunan sitede, bir çok yer hakkında güzel içerikler ile karşılaşılmaktadır. Gezivego.com’a üye olarak sizlerde yaşamış olduğunuz maceralarınızı, tecrübelerinizi insanlara aktarma şansını yakalayabilirsiniz.

Site Adresi: gezivego.com

2 Comments

Leave a Response