Çarşamba, Ağustos 7, 2019
AcentalarDeneyimlerSektörelUçak Biletiucuz uçak bileti

O isim, son uçuşunu yaptı !

96görünüm

Dün akşam Atatürk Havalimanı’na, Paris’ten gelen uçakla son uçuşunu gerçekleştirdi. Ticari uçuşlara kapatılacak olan Atatürk Havalimanı’nın son yolcuları arasında yer alarak dün akşam saatlerinde Paris’ten geldiği Atatürk Havalimanı’nda TAV personeli tarafından karşılandı.

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Şener, Şener, çalışma arkadaşlarının uçağın köprüsünde kendisini alkışlarla karşılaması karşısında duygulu anlar yaşadı.

İnşaatını yaptığımız günler aklıma geldi

Burada basın mensuplarına açıklama yapan Şener, 20 yıl boyunca Atatürk Havalimanı’nda bulunduklarını ve görevlerini sonuna kadar yaptıklarını söyledi. Bir gazetecinin “Atatürk Havalimanı’na son kez inişinde neler hissettiniz” şeklindeki sorusuna Sani Şener, “Çok duygusaldı. İnsan çok üzülüyor. Buranın inşaatını yaptığımız günler aklımıza geliyor. Çalışanlarımız aklımıza geliyor. Biz bir şirketin marka olmasını sağladık” şeklinde yanıtladı.

12 bin arkadaşımız İGA’da çalışacak

Taşınma sonrası çalışanlarını işsiz bırakmak için çalıştıklarını belirten Şener, ” İGA’nın insan kaynakları ile bizim insan kaynaklarımız çok iyi anlaştı ve burada terminal işletmesindeki arkadaşlarımızın çok büyük kısmını onlara verdik. Bizim İGA’da 12 bin arkadaşımız çalışacak. Diğer kalanları da bizim başka havalimanlarımıza dağıttık. Onlarla en iyi şekilde helalleşiyoruz.” dedi.

Leave a Response