Cumartesi, Mayıs 25, 2019
Otel

Protra Hotel, Accra Kotoka Havalimanı’nda 2019 yılında açılacak.

Protea_Hotel_by_Marriott_Accra_Kotoka
34görünüm
Protea Hotels by Marriott, Kotoka Havalimanı’nda Accra’da yeni bir otelin imzasını açmıştır.

Gana’da başkentteki ilk Protea Hotel by Marriott markasının ikinci oteli olacak.

Yamusah Group’un bir yan kuruluşu olan Baobab Hotels & Resorts tarafından sahip olunan otel, stratejik olarak Accra’nın prestijli havaalanı yerleşim bölgesinde yer alacaktır. 

Kotoka Uluslararası Havaalanı’na sadece 1,5 kilometre uzaklıktaki otel, aynı zamanda kilit diplomatik, hükümet ve ticari düğümlerin yakınında yer almaktadır.

“Afrika’da devam eden ekonomik büyüme kıtaya daha fazla yatırım getiriyor ve Gana bir yatırım hedefi olarak özellikle cazip görünüyor.

“Protea Hotels by Marriott, Afrika’nın en köklü otel markalarından biridir ve bizleri, hareketli ve dinamik başkent Accra’daki markayı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

Voley Heiden, Marriott International, Orta Doğu ve Afrika başkan yardımcısı Voley Heiden, “Otel hem şehirde hem de tatilinde kaliteli konaklama için artan talebi karşılayacaktır” dedi.

Protea Hotel by Marriott Accra Kokota Airport, restoran, lobi bar ve salon, küçük konferans ve toplantı olanakları, bir hava mürettebatı salonu, spor salonu ve çatı katı havuz bar ve lounge sunan 17 katlı, 200 odalı bir otel olacak Kesintisiz şehir manzarası.

Stratejik konumu ve sunduğu olanaklar ile otel, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenlerin yanı sıra havayolu ekibi ve yerel halk için de ideal olacaktır.

Protea Hotel by Marriott Accra Kotoka Havalimanı’nın 2019 yılının sonunda açması bekleniyor.

Leave a Response