Cuma, Haziran 7, 2019
Otel

Ramada Encore by Wyndham, marka revizyonunu açıkladı

Ramada_Encore
40görünüm

Wyndham Hotels & Resorts, Ramada Encore by Wyndham markası için yeni bir yön açıkladı.

Bu yeni kimliğin temelinde, markanın taze, cana yakın ve canlı olmanın temel özellikleriyle desteklenen Yenileyici Farklı olmak için bir marka vaat ediyor.

Bu yeni kimlik, Londra merkezli pazarlama ajansı Ahtapot Group tarafından yaratılan yeniden tasarlanmış ve yeniden tasarlanmış bir logo ve misafirperverlik mimarlık firması Harrison tarafından tasarlanan konuk odaları ve ortak alanlar için prototip tasarımları içeriyor.

Ramada Encore by Wyndham, dünya çapında 20 ülkede 54 otel portföyüdür.

Marka, 1990’ların sonlarında, basit ve akıllı bir otelde büyük bir değer arayan iş ve tatil amaçlı gezginler için tasarlanmış sınırlı bir hizmet orta sınıf otel markası olarak yaratıldı.

Piyasaya sürüldüğü sırada, marka, tüm ahşap zeminlere sahip konuk odaları ve açık plan, resepsiyon, lobi, rahat yemek ve ağ alanı olarak hizmet veren çok amaçlı ortak alan dahil olmak üzere, devrim niteliğindeki yeni konseptleri tanıttı.

Markanın yeni yaratıcı kimliğinin temeli, markanın görsel temsilini modernleştirmeyi ve yeni bir gezgin nesline hitap etmeyi amaçlayan bir logo yeniden tasarımıdır.

Çok renkli “E” işareti, mektubun dönüşü ile sürekli hareketi yansıtmak için tasarlanmıştı ve “geri dönüşü” sembolize ediyordu – encore kelimesinin tanımı.

Buna ek olarak, marka, canlılığını, enerjisini ve ulaşılabilirliğini yansıtan yepyeni bir renk paleti aldı.

Görsel kimlik ve logoların ötesinde, kamusal alanlar ve konuk odaları için yeni prototip tasarımlar da tanıtılıyor.

Bunlar, misafirlerin yiyebileceği, içebileceği, çalışabileceği ve bağlanabileceği tamamen yeniden tasarlanmış çok işlevli ortak alanlar ile kaynaşmış, iyi tasarlanmış konaklama birimleri ile modern gezginlerin ruhunu uyandırmaktadır.

Varışta, lobi, resepsiyon ve restoran arasındaki normal ilişkiyi bozan ve gün boyunca farklı şekillerde kullanılmasına izin veren bir yapılı bar ile karşılanırlar.

Çok katmanlı banklar ve yarı-özel stantlar gibi farklı oturma seçenekleri, sosyalleşme veya sessiz yansıtma için en uygun alanları sunacak ve teknoloji, varış sürecini hızlandıracak ve konukların konaklamalarına devam etmelerine izin verecek.

“Bir iş gezisi ya da bir hafta sonu molası olsun, seyahat edenlerin her dakika saydığını biliyoruz.

Wyndham Hotels & Resorts’un pazarlama müdürü Lisa Checchio, “Bu yüzden Ramada Encore marka kimliğinin hareket halindeki misafirler için bir otel olarak konumunu yansıtmasını istedik” dedi.

“Ramada Encore, gezginlerin hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak dinlenebileceği, yenilenebileceği ve bağlanabileceği bir yerdir. Yenilikçi ortak alanlarımız ve kişiselleştirilmiş dokunuşlarımız, bir sonraki adımı düşündüğümüzü gösteriyor, bu yüzden mecbur değiller. ”

Leave a Response