Cumartesi, Kasım 28, 2020

Turizm Haberleri

Turizm haberleri Sektördeki tüm gelişmeleri sıcak haberleri tüm ayrıntılarıyla turizm alanındaki sıcak Gelişmeleri2018’in turizm haberleri ve trendleri 2019 a dair tüm gelişmeler sektörün nabzı ile alakalı haberler ve içerikler turizm haberleri ile alakalı aradığınız Herşey bu kategoride sizleri bekliyor.

Turizm haberleri için eTurizm.org

Sitemizde yayınladığımız turizm haberleri güncel olup tüm haberler kaynak yayın Sahibine aittir. amacımız sizlere yenilikçi yorumlar ile daha kaliteli bilgiler haberler sunarak yayın ilkesinin dışına çıkmadan kullanıcı dostu bir yayın organı olmaktır.

Turizm haberleri Turizm gazetesi e gazete olarak da bilinen Turizm haber siteleri 2018 turizm haberleri kategorisinde bir çok ilke adım atarak sektöre yenilik getiren önce Lider kuruluşlardan bir tanesi olmayan aday gösterilmiştir.

Sitemizde sektörün tüm dalları ile alakalı haberleri en doğru tarafsız bir şekilde okuyucusuna aktarmak en büyük ilkemiz olmuştur. turizm haberleri dışında ilgi çekici içerikler gezi haberleri gezi rehberi başlıkları altında birçok bilgi kaynağı fikir verici ve ilham verici içerikler bulundurarak sektöre büyük hizmetlerde bulunmayı hedeflemekteyiz.

bu uygulama Lassa gitmek isteyen Türk vatandaşları için büyük kolaylık olacak keza Türk vatandaşları içinde sınır kapılarında laos vize yasağı koymuştu ve 32 yasaklı ülkenin arasındaydı yeni uygulama ile artık Türk vatandaşların rahatlıkla Laz kapılarında vize alabilecek haziran ayından sonra internet üzerinden online vize alma şansı da doğacak
1 2 3 6
Page 1 of 6